Szlachetna Paczka – podsumowanie

Szlachetna Paczka

Szanowni Mieszkańcy, w dniu dzisiejszym na Probostwie od godz. 16:00 odbyło się pakowanie zebranych darów do „Szlachetnej Paczki” organizowanej przez Naszą Parafię. W ramach akcji udało mam się zrealizować wszystkie potrzeby wybranej rodziny. Wartość skompletowanej paczki to około 2 tyś. złotych. Jutro tj. 12 grudnia zapakowane upominki zostaną dostarczone do wskazanego magazynu a później do rodziny. Wszystkie zebrane dary zostały spakowane w 12 paczek.

W imieniu Parafii dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie paczki. W szczególności chcielibyśmy podziękować pomysłodawcy przedsięwzięcia Panu Robertowi Dubel, osobom zaangażowanym w pomoc w organizacji przedsięwzięcia Panu Kamilowi Gąsior, który pomógł w dokonaniu zakupów, pakowaniu oraz Pani Ewelinie Gąsior, która pomogła w zapakowaniu paczek.

Jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

Nawet przy tak szlachetnej inicjatywie jak pomoc dla wybranej rodziny, z przykrością informujemy, iż doszło do zniknięcia z zakrystii dwóch pudeł, w których znajdowały się m.in. pościele, prześcieradła oraz środki czystości.