Wspomnienia z festynu Rodzinnego 26 maja 2018 roku

Festyn rodzinny 2018

W tym roku festyn Rodzinny został zorganizowany 26 maja, czyli w Dniu Matki. W związku z czym uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki, wszystkie swoje występy i pokazy umiejętności tanecznych mogli dedykować swoim mamom. A popatrzeć było na co! Najpierw wystąpiły przedszkolaki z piosenką „Wymarzona”. Potem soliści z przygotowanym piosenkami z różnych przeglądów wokalnych. Następnie tanecznie zaprezentowali się zwycięzcy Szkolnego Przeglądu Tanecznego, a całość spinał występ dziewcząt z zespołu tanecznego „Rytm”, prowadzonego przez panią Dominikę Sikora.

Oprócz występów artystycznych było coś dla małych i dużych. Można było wziąć udział w loterii fantowej z cennymi nagrodami, zrobić zakupy na stoisku rękodzieła, skosztować domowego ciasta oraz kiełbaski z grilla. Dzieci raczyły się popcornem, lodami i watą cukrową. Do dyspozycji milusińskich były dwa wozy z konikami, zorganizowano zawody sportowe z nagrodami, malowanie twarzy, zabawy plastyczne – eko- kwiatki dla mamy, malowanie farbami na folii budowlanej oraz możliwość zrobienia samodzielnie kompozycji kwiatowej dla mamy z żywych kwiatów.

Dopisała nam pogoda i humory, w związku z czym festyn uznajemy za udany. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, sponsorom oraz innym osobom za bezinteresowną pomoc, a nauczycielom za przygotowanie dekoracji, występów, zajęć plastycznych i sportowych dla dzieci oraz za czuwanie nad ich bezpieczeństwem.

Źródło: www.spkrostoszowice.pl