Historyczny sukces Naszego Klubu

inter_krost

Logo KS Inter Krostoszowice

W dniu 22 lipca 2016 roku na boisku LSK Skrbeńsko odbył się Gminny Turniej o Puchar Wójta Gminy Godów. Turniej jak co roku składał się z dwóch części tj. części eliminacyjnej i finałowej.

W części eliminacyjnej KS 27 Gołkowice zmierzyły się z gospodarzami turnieju tj. LSK Skrbeńsko. Mecz zakończył się remisem a o awansie przysądziła runda rzutów karnych. W drugim meczu spotkały się: LKS Gwiazda Skrzyszów z Polonią Łaziska, zwycięzca tego spotkani również został wyłoniony w rzutach karnych. W ostatnim meczu Nasza drużyna miała zmierzyć się Olzą Godów – ostatecznie do meczu nie doszło(zawodnicy Olzy Godów nie dojechali).

Do rundy finałowej awansowali: KS 27 Gołkowice, Polonia Łaziska oraz Inter Krostoszowice.

W rundzie finałowej Inter Krostoszowice zwyciężył po dwóch bramkach Pawła Hanca z KS 27 Gołkowice i przegrał 3:0 z Polonią Łaziska. W ostatnim meczu rundy finałowej pomiędzy Polonią Łaziska a ks 27 Gołkowice padł remis.

Zwycięzca Gminnego Turnieju zostali piłkarze Polonia Łaziska, a drugie miejsca zajął Inter Krostoszowice. Ostatnie miejsce „na pudle” turnieju za drużyna KS 27 Gołkowice.

 W turnieju wzięli udział:

Artur Wójciński Wo-ar , Szymon Czaja – Rek Krystian, Polnik Sylwester, Dróżdż Piotr, Dróżdż Tomasz, Kacper Surowiec , Andrzej Kuś , Grabiec Dawid, Szymek Hadam , Wypiór Marek, Przemek Kurtyka , Mazurek Daniel, Dawid Jordan , Bauerek Krzysztof, Paweł Hanc , Michał Sosna , Łukasz Jackowski , Grabiec

Trener: Gawełczyk Zbigniew

Gratulujemy zawodnikom sukcesu

Dziękuje wszystkim za udział w Turnieju.