Nestle poRusza Polskę!

nestle-logoDrodzy Mieszkańcy Gmina Godów przyłączyła się do akcji Nestle poRusza Polskę!. Celem akcji jest wybór miejsc, w których powstaną siłownie plenerowe. Idea akcji opiera się na prostej prawdzie ? aby zdrowo żyć, wystarczy się ruszać, nie trzeba być wielkim mistrzem i nie warto szukać wyjątkowych dyscyplin czy czegoś ekstremalnego ? chodzi o to, aby codziennie znaleźć chwilę na wysiłek fizyczny.

Ze strony Gminy zaproponowano dwie lokalizacje tj.:

  • Podbucze,
  • Gołkowice.

Wszystko zależy od Nas. Każdy z Nas może pomóc w tym aby jedna z 16 siłowni powstała w Naszej Gminie. Wystarczy codziennie oddać głos na wybrana przez siebie lokalizację.

Na stronie https://www.nestleporusza.pl/ dostępny jest regulamin akcji.

Poniżej linki do lokalizacji z Naszej Gminy:

Podbucze dyskietka

Gołkowice dyskietka

Zachęcamy wszystkich do GŁOSOWANIA!!!