Remont boiska Inter Krostoszowice

Logo Funduszu Sołeckiego

Logo Funduszu Sołeckiego


Zgodnie z decyzja zebrania sołeckiego, środki z tzw. funduszu sołeckiego w 2015 roku zostały przeznaczone na remont boiska Inter Krostoszowice.

Prace, które zostaną wykonane na boisku to:

– wypalanie trawy poprzez oprysk,

– dwukrotne wykonanie areacji boiska,

– nawiezienie ziemi z piaskiem,

– zasianie trawy wraz z zakupem nawozów.

Całość inwestycji szacowana jest na około 20 000,00 złotych.

Prace na boisku rozpoczną się z początkiem lipca 2015 i potrwają do późnej jesieni.

W związku z pracami na boisku nasza drużyna rundę jesienna sezonu 2015/2016 jako gospodarz rozegra na innym boisku. Na razie władze klubu rozmawiają z potencjalnymi klubami, które zgodzą się na rozgrywanie meczów na ich terenie. Informacja o wyborze boiska, na którym w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 nasza drużyna będzie grała jako gospodarz zostanie umieszczona na stronie sołectwa niezwłocznie po jej uzyskaniu.