Sezon 2020/2021 I drużyna

Lp.DrużynaMeczePunktyWygranaRemisPorażkaBramki
1Ruch Stanowice102581142-10
2Odra Wodzisław Śląski (II)102480246-23
3KS 25 Kokoszyce102271230-26
4KS 27 Gołkowice101961323-18
5Sygnały Gotartowice101543319-14
6KS Szczerbice101442429-19
7Inter Krostoszowice101334323-16
8Iskra Rowień101024419-30
9Płomień Czuchów101024423-31
10Olza Godów9512620-32
11Dąb Dębieńsko9512612-36
12KP Kamień1020285-36
Kolejka 1 – 22-23 sierpnia
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 23 sierpnia, 17:00
Olza Godów 0-3 KS 27 Gołkowice 23 sierpnia, 17:00
KS Szczerbice 1-2 Ruch Stanowice 23 sierpnia, 17:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 3-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 23 sierpnia, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 1-4 Iskra Rowień (Żory) 22 sierpnia, 17:00
Inter Krostoszowice 3-5 Odra II Wodzisław Śląski 23 sierpnia, 17:00
 Kolejka 2 – 29-30 sierpnia
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-8 Odra II Wodzisław Śląski 30 sierpnia, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 3-3 Inter Krostoszowice 29 sierpnia, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 KP Kamień (Rybnik) 30 sierpnia, 17:00
Ruch Stanowice 4-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 29 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 5-4 KS Szczerbice 29 sierpnia, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-2 Olza Godów 29 sierpnia, 16:00
 Kolejka 3 – 5-6 września
Olza Godów 3-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 6 września, 16:00
KS Szczerbice 5-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 6 września, 16:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-2 KS 27 Gołkowice 6 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 0-6 Ruch Stanowice 5 września, 16:00
Inter Krostoszowice 2-2 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 5 września, 16:00
Odra II Wodzisław Śląski 5-1 Iskra Rowień (Żory) 6 września, 16:00
 Kolejka 4 – 12-13 września
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Iskra Rowień (Żory) 12 września, 16:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 0-5 Odra II Wodzisław Śląski 12 września, 16:00
Ruch Stanowice 1-1 Inter Krostoszowice 12 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 5-0 KP Kamień (Rybnik) 12 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 12 września, 16:00
Olza Godów 2-4 KS Szczerbice 12 września, 16:00
 Kolejka 5 – 19-20 września
KS Szczerbice 2-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 19 września, 16:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-2 Olza Godów 20 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 1-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 19 września, 16:00
Inter Krostoszowice 0-1 KS 27 Gołkowice 19 września, 16:00
Odra II Wodzisław Śląski 3-4 Ruch Stanowice 20 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 2-2 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 19 września, 16:00
 Kolejka 6 – 26-27 września
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 26 września, 16:00
Ruch Stanowice 4-0 Iskra Rowień (Żory) 26 września, 16:00
KS 27 Gołkowice

na boisku 4:0

0-3

(wo)

Odra II Wodzisław Śląski 26 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-2 Inter Krostoszowice 26 września, 16:00
Olza Godów 6-0 KP Kamień (Rybnik) 26 września, 16:00
KS Szczerbice 0-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 27 września, 12:30
 Kolejka 7 – 3-4 października
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 4-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4 października, 15:00
KP Kamień (Rybnik) 1-5 KS Szczerbice 3 października, 15:00
Inter Krostoszowice 6-0 Olza Godów 3 października, 15:00
Odra II Wodzisław Śląski 7-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4 października, 15:00
Iskra Rowień (Żory) 2-2 KS 27 Gołkowice 3 października, 15:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 0-10 Ruch Stanowice 4 października, 15:00
 Kolejka 8 – 10-11 października
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-7 Ruch Stanowice 10 października, 15:00
KS 27 Gołkowice 5-2 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 11 października, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 5-2 Iskra Rowień (Żory) 10 października, 15:00
Olza Godów 2-5 Odra II Wodzisław Śląski 10 października, 15:00
KS Szczerbice 0-1 Inter Krostoszowice 11 października, 15:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-0 KP Kamień (Rybnik) 11 października, 15:00
 Kolejka 9 – 17-18 października
KP Kamień (Rybnik) 1-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 17 października, 15:00
Inter Krostoszowice 1-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 18 października, 15:00
Odra II Wodzisław Śląski 5-3 KS Szczerbice 18 października, 15:00
Iskra Rowień (Żory) 3-2 Olza Godów 17 października, 15:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-5 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 18 października, 15:00
Ruch Stanowice 2-0 KS 27 Gołkowice 17 października, 15:00
 Kolejka 10 – 24-25 października
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 5-1 KS 27 Gołkowice 24 października, 14:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4-2 Ruch Stanowice 24 października, 14:00
Olza Godów Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 25 października, 14:00

(odwołany)

KS Szczerbice 5-1 Iskra Rowień (Żory) 25 października, 14:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 4-0 Odra II Wodzisław Śląski 24 października, 15:00
KP Kamień (Rybnik) 0-4 Inter Krostoszowice 24 października, 14:00
 Kolejka 11 – 7-8 listopada
Inter Krostoszowice Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Odra II Wodzisław Śląski KP Kamień (Rybnik)
Iskra Rowień (Żory) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) KS Szczerbice
Ruch Stanowice Olza Godów
KS 27 Gołkowice KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
 Kolejka 12
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KS 27 Gołkowice Olza Godów
Ruch Stanowice KS Szczerbice
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Iskra Rowień (Żory) KP Kamień (Rybnik)
Odra II Wodzisław Śląski Inter Krostoszowice
 Kolejka 13
Odra II Wodzisław Śląski Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Inter Krostoszowice Iskra Rowień (Żory)
KP Kamień (Rybnik) Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Ruch Stanowice
KS Szczerbice KS 27 Gołkowice
Olza Godów KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
 Kolejka 14
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Olza Godów
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) KS Szczerbice
KS 27 Gołkowice Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Ruch Stanowice KP Kamień (Rybnik)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Inter Krostoszowice
Iskra Rowień (Żory) Odra II Wodzisław Śląski
 Kolejka 15
Iskra Rowień (Żory) Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Odra II Wodzisław Śląski Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Inter Krostoszowice Ruch Stanowice
KP Kamień (Rybnik) KS 27 Gołkowice
Sygnały Gotartowice (Rybnik) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KS Szczerbice Olza Godów
 Kolejka 16
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) KS Szczerbice
Olza Godów Sygnały Gotartowice (Rybnik)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) KP Kamień (Rybnik)
KS 27 Gołkowice Inter Krostoszowice
Ruch Stanowice Odra II Wodzisław Śląski
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Iskra Rowień (Żory)
 Kolejka 17
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Iskra Rowień (Żory) Ruch Stanowice
Odra II Wodzisław Śląski KS 27 Gołkowice
Inter Krostoszowice KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KP Kamień (Rybnik) Olza Godów
Sygnały Gotartowice (Rybnik) KS Szczerbice
 Kolejka 18
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
KS Szczerbice KP Kamień (Rybnik)
Olza Godów Inter Krostoszowice
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Odra II Wodzisław Śląski
KS 27 Gołkowice Iskra Rowień (Żory)
Ruch Stanowice Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
 Kolejka 19
Ruch Stanowice Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) KS 27 Gołkowice
Iskra Rowień (Żory) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Odra II Wodzisław Śląski Olza Godów
Inter Krostoszowice KS Szczerbice
KP Kamień (Rybnik) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
 Kolejka 20
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) KP Kamień (Rybnik)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Inter Krostoszowice
KS Szczerbice Odra II Wodzisław Śląski
Olza Godów Iskra Rowień (Żory)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
KS 27 Gołkowice Ruch Stanowice
 Kolejka 21
KS 27 Gołkowice Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Ruch Stanowice KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Olza Godów
Iskra Rowień (Żory) KS Szczerbice
Odra II Wodzisław Śląski Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Inter Krostoszowice KP Kamień (Rybnik)
 Kolejka 22
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Inter Krostoszowice
KP Kamień (Rybnik) Odra II Wodzisław Śląski
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Iskra Rowień (Żory)
KS Szczerbice Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Olza Godów Ruch Stanowice
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) KS 27 Gołkowice