Sezon 2019/2020 II drużyna

Tabela C klasy sezon 2019/2020

Lp.DrużynaMeczePunktyZRPBramki 
1KS 27 Gołkowice (S)51550026-8
2Odra II Wodzisław Śląski51240128-5
3Jedność II Jejkowice51240119-15
4LKS Zwonowice51031122-8
5LKS Skrbeńsko5930218-6
6Żar Szeroka(S)4930115-6
7Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)5721212-9
8Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5620311-21
9Polaris Żory451214-4
10Forteca II Świerklany 441125-7
11Inter II Krostoszowice531047-17
12MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)531047-24
13LKS Rój (Żory)510143-21
14TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)400041-27
Kolejka 1 – 17-18 sierpnia
KS 27 Gołkowice 8-2 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 sierpnia, 17:00
Inter II Krostoszowice 3-0

(wo)

MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 17 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
LKS Zwonowice 1-1 Polaris Żory 17 sierpnia, 17:00
LKS Skrbeńsko 7-1 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 17 sierpnia, 17:00
Żar Szeroka 3-0 LKS Rój (Żory) 17 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-3
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Odra II Wodzisław Śląski 17 sierpnia, 17:00
Jedność II Jejkowice 2-1 Forteca II Świerklany 18 sierpnia, 11:00

 

Kolejka 2 – 24-25 sierpnia
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Forteca II Świerklany 24 sierpnia, 17:00
Odra II Wodzisław Śląski 12-0 Jedność II Jejkowice 25 sierpnia, 17:00
LKS Rój (Żory) 2-6 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 25 sierpnia, 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 0-6 Żar Szeroka 24 sierpnia, 17:00
Polaris Żory 1-0 LKS Skrbeńsko 25 sierpnia, 17:00
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-8 LKS Zwonowice 25 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 6-0 Inter II Krostoszowice 24 sierpnia, 17:00
Kolejka 3 – 31 sierpnia-1 września
Inter II Krostoszowice 2-5 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 31 sierpnia, 16:00
LKS Zwonowice 3-5 KS 27 Gołkowice 31 sierpnia, 16:00
LKS Skrbeńsko 7-1 MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 31 sierpnia, 16:00
Żar Szeroka Polaris Żory 23 listopada
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 16:00) odwołany
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 1 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Jedność II Jejkowice 3-0 LKS Rój (Żory) 1 września, 11:00
Forteca II Świerklany 3-1 Odra II Wodzisław Śląski 31 sierpnia, 16:00

 

 Kolejka 4 – 7-8 września
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Odra II Wodzisław Śląski 8 września, 16:00
LKS Rój (Żory) 0-0 Forteca II Świerklany 7 września, 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 0-11 Jedność II Jejkowice 7 września, 18:00
Polaris Żory 0-0 Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 8 września, 16:00
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-4 Żar Szeroka 8 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 2-1 LKS Skrbeńsko 7 września, 16:00
Inter II Krostoszowice 1-3 LKS Zwonowice 8 września, 16:00
Kolejka 5 – 14-15 września
LKS Zwonowice 7-0 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 14 września, 14:00
LKS Skrbeńsko 3-1 Inter II Krostoszowice 14 września, 16:00
Żar Szeroka 2-5 KS 27 Gołkowice 14 września, 16:00
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 15 września, 16:00
Jedność II Jejkowice 3-2 Polaris Żory 15 września, 11:00
Forteca II Świerklany TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 15 września, 15:00
Odra II Wodzisław Śląski 9-1 LKS Rój (Żory) 15 września, 16:00
Kolejka 6 – 21-22 września
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) LKS Rój (Żory) 22 września, 11:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) Odra II Wodzisław Śląski 21 września, 16:00
Polaris Żory Forteca II Świerklany 22 września, 16:00
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) Jedność II Jejkowice 22 września, 16:00
KS 27 Gołkowice Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 21 września, 16:00
Inter II Krostoszowice Żar Szeroka 21 września, 16:00
LKS Zwonowice LKS Skrbeńsko 22 września, 14:00
Kolejka 7 – 28-29 września
LKS Skrbeńsko Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Żar Szeroka LKS Zwonowice
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) Inter II Krostoszowice
Jedność II Jejkowice KS 27 Gołkowice
Forteca II Świerklany MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Odra II Wodzisław Śląski Polaris Żory
LKS Rój (Żory) TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Kolejka 8 – 5-6 października
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Polaris Żory LKS Rój (Żory)
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) Odra II Wodzisław Śląski
KS 27 Gołkowice Forteca II Świerklany
Inter II Krostoszowice Jedność II Jejkowice
LKS Zwonowice Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
LKS Skrbeńsko Żar Szeroka
Kolejka 9 – 12-13 października
Żar Szeroka Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) LKS Skrbeńsko
Jedność II Jejkowice LKS Zwonowice
Forteca II Świerklany Inter II Krostoszowice
Odra II Wodzisław Śląski KS 27 Gołkowice
LKS Rój (Żory) MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) Polaris Żory
Kolejka 10 – 19-20 października
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) Polaris Żory
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
KS 27 Gołkowice LKS Rój (Żory)
Inter II Krostoszowice Odra II Wodzisław Śląski
LKS Zwonowice Forteca II Świerklany
LKS Skrbeńsko Jedność II Jejkowice
Żar Szeroka Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
Kolejka 11 – 26-27 października
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Jedność II Jejkowice Żar Szeroka
Forteca II Świerklany LKS Skrbeńsko
Odra II Wodzisław Śląski LKS Zwonowice
LKS Rój (Żory) Inter II Krostoszowice
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) KS 27 Gołkowice
Polaris Żory MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Kolejka 12 – 2-3 listopada
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
KS 27 Gołkowice Polaris Żory
Inter II Krostoszowice TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
LKS Zwonowice LKS Rój (Żory)
LKS Skrbeńsko Odra II Wodzisław Śląski
Żar Szeroka Forteca II Świerklany
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) Jedność II Jejkowice
Kolejka 13 – 9-10 listopada
Jedność II Jejkowice Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Forteca II Świerklany Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
Odra II Wodzisław Śląski Żar Szeroka
LKS Rój (Żory) LKS Skrbeńsko
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) LKS Zwonowice
Polaris Żory Inter II Krostoszowice
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) KS 27 Gołkowice
Kolejka 14
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) KS 27 Gołkowice
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) Inter II Krostoszowice
Polaris Żory LKS Zwonowice
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) LKS Skrbeńsko
LKS Rój (Żory) Żar Szeroka
Odra II Wodzisław Śląski Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
Forteca II Świerklany Jedność II Jejkowice
Kolejka 15
Forteca II Świerklany Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Jedność II Jejkowice Odra II Wodzisław Śląski
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) LKS Rój (Żory)
Żar Szeroka TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
LKS Skrbeńsko Polaris Żory
LKS Zwonowice MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Inter II Krostoszowice KS 27 Gołkowice
Kolejka 16
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) Inter II Krostoszowice
KS 27 Gołkowice LKS Zwonowice
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) LKS Skrbeńsko
Polaris Żory Żar Szeroka
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
LKS Rój (Żory) Jedność II Jejkowice
Odra II Wodzisław Śląski Forteca II Świerklany
Kolejka 17
Odra II Wodzisław Śląski Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Forteca II Świerklany LKS Rój (Żory)
Jedność II Jejkowice TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) Polaris Żory
Żar Szeroka MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
LKS Skrbeńsko KS 27 Gołkowice
LKS Zwonowice Inter II Krostoszowice
Kolejka 18
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) LKS Zwonowice
Inter II Krostoszowice LKS Skrbeńsko
KS 27 Gołkowice Żar Szeroka
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
Polaris Żory Jedność II Jejkowice
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) Forteca II Świerklany
LKS Rój (Żory) Odra II Wodzisław Śląski
Kolejka 19
LKS Rój (Żory) Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Odra II Wodzisław Śląski TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Forteca II Świerklany Polaris Żory
Jedność II Jejkowice MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) KS 27 Gołkowice
Żar Szeroka Inter II Krostoszowice
LKS Skrbeńsko LKS Zwonowice
Kolejka 20
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) LKS Skrbeńsko
LKS Zwonowice Żar Szeroka
Inter II Krostoszowice Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
KS 27 Gołkowice Jedność II Jejkowice
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) Forteca II Świerklany
Polaris Żory Odra II Wodzisław Śląski
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) LKS Rój (Żory)
Kolejka 21
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
LKS Rój (Żory) Polaris Żory
Odra II Wodzisław Śląski MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Forteca II Świerklany KS 27 Gołkowice
Jedność II Jejkowice Inter II Krostoszowice
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) LKS Zwonowice
Żar Szeroka LKS Skrbeńsko
Kolejka 22
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) Żar Szeroka
LKS Skrbeńsko Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
LKS Zwonowice Jedność II Jejkowice
Inter II Krostoszowice Forteca II Świerklany
KS 27 Gołkowice Odra II Wodzisław Śląski
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) LKS Rój (Żory)
Polaris Żory TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Kolejka 23
Polaris Żory Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
LKS Rój (Żory) KS 27 Gołkowice
Odra II Wodzisław Śląski Inter II Krostoszowice
Forteca II Świerklany LKS Zwonowice
Jedność II Jejkowice LKS Skrbeńsko
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) Żar Szeroka
Kolejka 24
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
Żar Szeroka Jedność II Jejkowice
LKS Skrbeńsko Forteca II Świerklany
LKS Zwonowice Odra II Wodzisław Śląski
Inter II Krostoszowice LKS Rój (Żory)
KS 27 Gołkowice TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) Polaris Żory
Kolejka 25
MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
Polaris Żory KS 27 Gołkowice
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) Inter II Krostoszowice
LKS Rój (Żory) LKS Zwonowice
Odra II Wodzisław Śląski LKS Skrbeńsko
Forteca II Świerklany Żar Szeroka
Jedność II Jejkowice Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój)
Kolejka 26
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) Jedność II Jejkowice
Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) Forteca II Świerklany
Żar Szeroka Odra II Wodzisław Śląski
LKS Skrbeńsko LKS Rój (Żory)
LKS Zwonowice TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Inter II Krostoszowice Polaris Żory
KS 27 Gołkowice MKS II Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)