Sezon 2019/2020 I drużyna

Tabela B klasy sezon 2019/2020

Lp.DrużynaMeczePunktyZRPBramki
1KS Kleszczów (Żory) (b)51341023-6
2Orzeł Jankowice51132016-10
3Start Mszana51031125-5
4Płomień II Połomia51031113-10
5Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) (s)5923012-4
6Ruch Stanowice5930213-16
7Sygnały Gotartowice (Rybnik) (s)5822111-11
8KS Szczerbice572129-11
9Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)5721211-15
10KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)5411311-14
11Inter Krostoszowice5310411-21
12KP Kamień (Rybnik) (s)530327-22
13Iskra Rowień (Żory)520237-14
14 Olza Godów500054-14

 

Kolejka 1 – 17-18 sierpnia
Olza Godów 0-5 KS Kleszczów (Żory) 17 sierpnia, 17:00
KS Szczerbice 0-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 18 sierpnia, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 KP Kamień (Rybnik) 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 4-4 Iskra Rowień (Żory) 17 sierpnia, 17:00
Płomień II Połomia 0-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 18 sierpnia, 14:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 5-0 Inter Krostoszowice 18 sierpnia, 17:00
Ruch Stanowice 1-0 Start Mszana 18 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 2 – 24-25 sierpnia
KS Kleszczów (Żory) 8-2 Ruch Stanowice 24 sierpnia, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 2-2 Orzeł Jankowice 25 sierpnia, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 24 sierpnia, 17:00
Olza Godów 1-2 KS Szczerbice 24 sierpnia, 17:00
Start Mszana 4-0 Inter Krostoszowice 24 sierpnia, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 25 sierpnia, 17:00
Płomień II Połomia 3-1 Iskra Rowień (Żory) 24 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 – 31 sierpnia-1 września
KS Szczerbice 1-1 KS Kleszczów (Żory) 1 września, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Olza Godów 1 września, 16:00
Orzeł Jankowice 2-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 31 sierpnia, 16:00
Płomień II Połomia 3-2 KP Kamień (Rybnik) 1 września, 14:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Iskra Rowień (Żory) 1 września, 16:00
Start Mszana 3-3 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 31 sierpnia, 16:00
Inter Krostoszowice 7-4 Ruch Stanowice 1 września, 16:00
Kolejka 4 – 7-8 września
KS Kleszczów (Żory) 4-2 Inter Krostoszowice 7 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) 1-4 Start Mszana 7 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 1-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 8 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 5-5 Płomień II Połomia 7 września, 16:00
Olza Godów 1-3 Orzeł Jankowice 7 września, 16:00
KS Szczerbice 4-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 8 września, 16:00
Ruch Stanowice 4-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 8 września, 16:00
Kolejka 5 – 14-15 września
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-5 KS Kleszczów (Żory) 15 września, 16:00
Orzeł Jankowice 5-2 KS Szczerbice 14 września, 16:00
Płomień II Połomia 2-1 Olza Godów 15 września, 14:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 15 września, 16:00
Start Mszana 14-0 KP Kamień (Rybnik) 14 września, 16:00
Ruch Stanowice 2-0 Iskra Rowień (Żory) 15 września, 16:00
Inter Krostoszowice 2-4 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 14 września, 16:00
Kolejka 6 – 21-22 września
KS Kleszczów (Żory) Sygnały Gotartowice (Rybnik) 21 września, 16:00
Iskra Rowień (Żory) Inter Krostoszowice 21 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) Ruch Stanowice
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Start Mszana 21 września, 16:00
Olza Godów Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 22 września, 16:00
KS Szczerbice Płomień II Połomia 21 września, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Orzeł Jankowice 22 września, 16:00
Kolejka 7 – 28-29 września
Orzeł Jankowice KS Kleszczów (Żory)
Płomień II Połomia Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) KS Szczerbice
Start Mszana Olza Godów
Ruch Stanowice KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Inter Krostoszowice KP Kamień (Rybnik)
Iskra Rowień (Żory) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Kolejka 8 – 5-6 października
KS Kleszczów (Żory) Iskra Rowień (Żory)
KP Kamień (Rybnik) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Inter Krostoszowice
Olza Godów Ruch Stanowice
KS Szczerbice Start Mszana
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Orzeł Jankowice Płomień II Połomia
Kolejka 9 – 12-13 października
Płomień II Połomia KS Kleszczów (Żory)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Orzeł Jankowice
Start Mszana Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Ruch Stanowice KS Szczerbice
Inter Krostoszowice Olza Godów
Iskra Rowień (Żory) KP Kamień (Rybnik)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Kolejka 10 – 19-20 października
KS Kleszczów (Żory) KP Kamień (Rybnik)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Iskra Rowień (Żory)
Olza Godów Sygnały Gotartowice (Rybnik)
KS Szczerbice Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice Start Mszana
Płomień II Połomia Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Kolejka 11 – 26-27 października
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) KS Kleszczów (Żory)
Start Mszana Płomień II Połomia
Ruch Stanowice Orzeł Jankowice
Inter Krostoszowice Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Iskra Rowień (Żory) Olza Godów
KP Kamień (Rybnik) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KS Szczerbice Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Kolejka 12 – 2-3 listopada
KS Kleszczów (Żory) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Olza Godów KP Kamień (Rybnik)
KS Szczerbice Iskra Rowień (Żory)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Orzeł Jankowice Inter Krostoszowice
Płomień II Połomia Ruch Stanowice
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Start Mszana
Kolejka 13 – 9-10 listopada
Start Mszana KS Kleszczów (Żory)
Ruch Stanowice Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Inter Krostoszowice Płomień II Połomia
Iskra Rowień (Żory) Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KP Kamień (Rybnik) KS Szczerbice
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Olza Godów
Orzeł Jankowice Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Kolejka 14
Start Mszana Ruch Stanowice
KS Kleszczów (Żory) Olza Godów
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) KS Szczerbice
KP Kamień (Rybnik) Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Iskra Rowień (Żory) Orzeł Jankowice
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Płomień II Połomia
Inter Krostoszowice Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Kolejka 15
Inter Krostoszowice Start Mszana
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Iskra Rowień (Żory) Płomień II Połomia
Ruch Stanowice KS Kleszczów (Żory)
Orzeł Jankowice KP Kamień (Rybnik)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KS Szczerbice Olza Godów
Kolejka 16
Ruch Stanowice Inter Krostoszowice
KS Kleszczów (Żory) KS Szczerbice
Olza Godów Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Orzeł Jankowice
KP Kamień (Rybnik) Płomień II Połomia
Iskra Rowień (Żory) Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Start Mszana
Kolejka 17
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Ruch Stanowice
Inter Krostoszowice KS Kleszczów (Żory)
Start Mszana Iskra Rowień (Żory)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) KP Kamień (Rybnik)
Płomień II Połomia KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Orzeł Jankowice Olza Godów
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) KS Szczerbice
Kolejka 18
KS Kleszczów (Żory) Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KS Szczerbice Orzeł Jankowice
Olza Godów Płomień II Połomia
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
KP Kamień (Rybnik) Start Mszana
Iskra Rowień (Żory) Ruch Stanowice
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Inter Krostoszowice
Kolejka 19
Sygnały Gotartowice (Rybnik) KS Kleszczów (Żory)
Inter Krostoszowice Iskra Rowień (Żory)
Ruch Stanowice KP Kamień (Rybnik)
Start Mszana KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Olza Godów
Płomień II Połomia KS Szczerbice
Orzeł Jankowice Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Kolejka 20
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Iskra Rowień (Żory)
KS Kleszczów (Żory) Orzeł Jankowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Płomień II Połomia
KS Szczerbice Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Olza Godów Start Mszana
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) Ruch Stanowice
KP Kamień (Rybnik) Inter Krostoszowice
Kolejka 21
Iskra Rowień (Żory) KS Kleszczów (Żory)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) KP Kamień (Rybnik)
Inter Krostoszowice KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Ruch Stanowice Olza Godów
Start Mszana KS Szczerbice
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Płomień II Połomia Orzeł Jankowice
Kolejka 22
Sygnały Gotartowice (Rybnik) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KS Kleszczów (Żory) Płomień II Połomia
Orzeł Jankowice Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Start Mszana
KS Szczerbice Ruch Stanowice
Olza Godów Inter Krostoszowice
KP Kamień (Rybnik) Iskra Rowień (Żory)
Kolejka 23
KP Kamień (Rybnik) KS Kleszczów (Żory)
Iskra Rowień (Żory) KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Olza Godów
Inter Krostoszowice KS Szczerbice
Ruch Stanowice Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Start Mszana Orzeł Jankowice
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Płomień II Połomia
Kolejka 24
Sygnały Gotartowice (Rybnik) KS Szczerbice
KS Kleszczów (Żory) Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Płomień II Połomia Start Mszana
Orzeł Jankowice Ruch Stanowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Inter Krostoszowice
Olza Godów Iskra Rowień (Żory)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) KP Kamień (Rybnik)
Kolejka 25
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) KS Kleszczów (Żory)
KP Kamień (Rybnik) Olza Godów
Iskra Rowień (Żory) KS Szczerbice
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Inter Krostoszowice Orzeł Jankowice
Ruch Stanowice Płomień II Połomia
Start Mszana Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Kolejka 26
Sygnały Gotartowice (Rybnik) Orzeł Jankowice
KS Kleszczów (Żory) Start Mszana
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) Ruch Stanowice
Płomień II Połomia Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) Iskra Rowień (Żory)
KS Szczerbice KP Kamień (Rybnik)
Olza Godów KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)