Sparing LKS Gwiazda Skrzyszów – KS Inter Krostoszowice

lks_gwiazda_skrzyszow 2:0 inter_krost

Zdjęcie ze sparingu LKS Gwiazda Skrzyszów - KS Inter Krostoszowice

Zdjęcie ze sparingu

W dniu 18 lipca o godzinie 14:00 przy upale 32 stopni na boisku Polonii Łaziska, podczas Gminnego Turnieju o Puchach Wójta Gminy Godów, piłkarze Naszego klubu rozegrali pierwszy sparing w tym sezonie z zespołem LKS Gwiazda Skrzyszów. Rozegrano dwie połowy po 20 minut.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, lekką przewagę mieli piłkarze Gwiazdy. Piłkarze Gwiazdy stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, jednak nie wykorzystali ani jednej z nich. W 15 minucie spotkania błąd popełnił arbiter nie dyktując rzuty karnego na Interu. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie do ataku ruszyli piłkarze Gwiazdy, którzy już 22 minucie po składnej akcji

Zdjęcie ze sparingu LKS Gwiazda Skrzyszów - KS Inter Krostoszowice

Zdjęcie ze sparingu

zdobyli bramkę na 1:0 (strzelcem bramki był Piotr Dudek). W 27 minucie piłkarze Gwiazdy ustalili wynik meczu z rzutu karnego – Mirosław Stabla (karny został podyktowany po podanie piłki do Piotra Dudka, który był na spalonym). Do końca spotkania nie brakowało emocji i spięć pomiędzy piłkarzami. Gwiazda Skrzyszów awansowała do turnieju finałowego i zwyciężyła w tym turnieju, natomiast Nasi piłkarze na tym meczu zakończyli udział w turnieju.

Dodaj komentarz