Święto naszych dzieci i ich zwierzątek

Fot. SP Krostoszowice

Fot. SP Krostoszowice

Jak co roku, w naszej szkole staramy się uczcić Dzień Dziecka i umilić naszym uczniom czas. W tym roku święto naszych milusińskich miało szczególny przebieg.

Rozpoczęła go Pani dyrektor apelem, podczas którego złożyła dzieciom w imieniu wszystkich pracowników szkoły najserdeczniejsze życzenia i poczęstowała dzieciaczki pysznymi galaretkami.

W trakcie trwających potem lekcji uczniów zaskoczyła Rada Rodziców, która ufundowała lodowe rożki dla wszystkich.

Na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się z kolei, przeprowadzony z inicjatywy Samorządu  Uczniowskiego, Konkurs na Najmilsze Zwierzątko Domowe.

Uczniowie prezentowali swoje zwierzątka na boisku szkolnym wśród całej społeczności szkolno-przedszkolnej. Po prezentacjach odbyło się ogólne głosowanie. Tytuł Najmilszego Zwierzątka Domowego zdobył jeżyk pigmejski Gacek ? zwierzątko Kingi Kowalskiej z kl. III.

Na miejscach II i III uplasowały się dwa sympatyczne króliki Baksy, których właścicielami są Kacper Toman z kl. V i Sonia Swoboda z kl. VI.

Następnego dnia, tj. 2.06 br. odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Dziecka dla uczniów kl. III ? VI. Frekwencja na niej była nieco średnia, ale uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Życzymy naszym pociechom wielu miłych wrażeń przez cały następny rok.

Galeria zdjęć na stronie Szkoły Podstawowej w Krostoszowicach:

http://spkrostoszowice.pl/galeria/596-dzie-dziecka

Dodaj komentarz